خدمات مهندسی چیست؟؟؟

سامانه ای جامع برای خدمات ساختمانی، قیمت های به روز مصالح، تجهیزات و دستمزد انجام کارها و جستجو در زمینه ساخت و ساز نیاز دارید است؛ همچنین می توانید با کیفیت‌ترین خدمات ساختمانی را از متخصصین مورد اعتماد دریافت کنید. به علاوه، شما می توانید مطالب تخصصی ساختمانی را مطالعه کنید و اطلاعات ساختمانی مورد نیاز خود را از خدمات مهندسی دریافت کنید.

خدمات مهندسی آگهی چاپی دارد؟

خیر، آگهی به صورت چاپی نداریم ولی آگهی شما در اینترنت و شبکه های مجازی با بازدید بالا دیده خواهد شد.

چگونه آگهی درج کنیم ؟

اول روی دکمه عضویت کلیک کنید؛ شماره موبایل خود را وارد کنید کد 4 رقمی که برای موبایل شما ارسال می شود را وارد کنید؛ روی دکمه درج آگهی بزنید؛ بعد از آن میتوانید آگهی خود را با اطلاعات دلخواه تان درج کنید؛ آگهی ها پس از تأیید مدیریت در سایت نمایش داده خواهند شد.

بازدهی آگهی خود را چگونه بالا ببریم؟

تمایل به درج آگهی های رایگان و معمولی بسیار بیشتر از ویژه است و شانس شما برای دیده شدن در آگهی های ویژه به مراتب خیلی بیشتر است؛ بازدید کنندگان سایت نیز به آگهی های ویژه اطمینان بیشتری دارند و شما در صفحه اول سایت نمایش داده می شوید و بهتر دیده می شوید ؛ اگر به دنبال افزایش زنگ خور هستید علاوه بر سایت و درج آگهی به صورت ویژه، پیشنهاد ما به شما طراحی اسلایدر صفحه اول سایت و درج آگهی و تبلیغاتتان بصورت پست و استوری در اینستاگرام است. برای طراحی های بنرهای تبلیغاتی ما در کنارتان هستیم.

آیا پس از ثبت آگهی امکان ویرایش برای آگهی وجود دارد؟

بله، برای ویرایش آگهی وارد پنل کاربری خود شوید، گزینه آگهی های من را انتخاب کنید؛ و به قسمت عملیات رفته روی فلش کنار آن را کلیک کنید و گزینه ویرایش را زده و اصلاحات خود را انجام دهید و سپس ثبت کنید.

اینماد
logo-samandehi

خانه

ثبت نام

ثبت آگهی

مجله ها