کناف ایران(قنبری مهر)

۱۱۲۲ روز پیش | همدان
  • اطلاعات تماس
  • نام - نام شرکت بهنام قنبری مهر
  • تلفن ۰۹۳۰۴۵۰۴۷۶۶
  • استان همدان
  • شهر همدان

توضیحات کناف ایران(قنبری مهر)

▪︎اجرای سقف فلت تیپ a و b به صورت حرفه ای
▪︎اجرای دور باکس معمولی و نور مخفی دار 
▪︎اجرای دکوراتیو سقف و دیوار ، جا لوستر 
▪︎اجرای تایل های ۶۰×۶۰ . اجرای تی وی روم پشت تلویزیونی 
▪︎انجام کلیه کارهای نقاشی . بازدید و طراحی رایگان

▪︎کناف چیست :
 نوعی روکش است که جنس آن گچی بوده که توسط شرکت کناف تولید میشود. همچنین این شرکت بیش از ۸۰ سال است که در زمینه صنایع ساختمانی فعالیت میکند. که در سال ۱۹۳۲ در آلمان پایه گذاری شد که در حال حاضر نیز یکی از شرکت های برتر بین المللی در زمینه ساختمان میباشد. 
کناف نوعی صفحه روکش دار گچی (Dry Wall) است که توسط شرکت کناف تولید میشود. کناف بیش از ۸۰ سال است که در صنایع ساختمانی فعالیت دارد. این شرکت توسط برادران کناف (کارل و آنفوس کناف) در سال ۱۹۳۲ بنیانگذاری شد. درحال حاضر شرکت کناف یکی از شرکت های بین المللی در صنایع ساختمان میباشد.

▪︎دانستنی هایی درباره سقف کاذب و روش های اجرا : 
امروزه بخشی از معماری داخلی استفاده کردن از سقف کاذب میباشد. که این سقف معمولا برای پوشش دادن سقف های اصلی مورد استفاده قرار میگیرد. هنوز درباره پیشینه این رشته اطلاعات دقیقی در دست نمی باشد. مشخص نیست اولین کسانی که از سقف کاذب استفاده کردند درباره کاربردهای آن چه اطلاعاتی داشته اند. سقف کاذب در مدت زمان کوتاهی در صنعت ساختمان به جایگاه مناسبی دست یافت و استفاده از آن در صنعت ساختمان از دغدغه های پوشش و مخفی نگه داشتن عوامل زیر سقف به حساب می آید.

▪︎سقف کاذب کناف : 
یکی از پرکاربرد ترین سقف های کاذب، سقف کاذب کناف می باشد. سقف کاذب کناف به دلیل سبکی، ارزانی، نصب سریع و انعطاف پذیری بالا امروزه کاربردی زیادی در صنعت ساختمان دارد.

سقف کناف به دو مدل ساده و دکوراتیو تقسیم بندی می شوند.

سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های خاص باشند.

▪︎سقف کاذب رابیتس : 
این نوع سقف در رتبه بعدی قرار دارد، جنس رابیتس از فولاد آلمان انتقال یافت و نام مجموعه نیز به شرکت کناف ایران تغییر یافت و هم اکنون شرکت با مالکیت آلمان مشغول به فعالیت می باشد. همچنین گروه آکس طرح و ساخت نمایندگی کناف در ایران را داشته و به طور کلی محصولات زیر را تولید و عرضه میکند.
. صفحات روکش گچی 
. دیوار مقاوم در برابر حریق 
. تایلهای گچی 
. تایل گچی ساده 
. تایل گچی آکوستیک 
. دیوار پوششی با سازه 
. دیوار پوششی بدون سازه 
. سقف یکپارچه 
‌. سقف کاذب مشبک 
. صفحات مسلح سیمانی آکواپانل سیستم های AQUAPANEL

.
اینماد
logo-samandehi

خانه

ثبت نام

ثبت آگهی

مجله ها